ІНТЕЛ УКРАЇНА

Сайт: www.intel.com ; www.iteach.com.ua

Продукція, яку випускає компанія для освіти:

Комплексні рішення для освіти на базі технологій Інтел надають можливість освітянам обирати найбільш раціональні та адаптивні рішення для інформатизації навчального закладу. Ці рішення: 1) прості у існталяції; 2) доступні за ціною; 3) надійні за технологію

Базуючись на технічних характеристиках запропонованих рішень, серед яких комп’ютерна техніка на процесорах Інтел останнього покоління (десктопи, моноблоки, ноутбуки, ультрабуки, нетбуки, планшети), інтерактивні комплекси та інтерактивні системи (інтерактивні дошки, інтерактивні поверхні, інтерактивні приставки, проектори, інтерактивні проектори), обладнання для предметних кабінетів (демонстраційне обладнання, лабораторне обладнання, вимірювальні прилади) що входять до складу ПК.

Для початкової школи компанія випускає підійдуть шкільні нетбуки (Classmate PC) та планшетні ПК (планшети). Для старших учнів та їх вчителів у нагоді стануть більш потужні шкільні ноутбуки, моноблоки та стильні ультрабуки. Всі перелічені пристрої можна об’єднати у локальну мережу створивши мобільний комп’ютерний клас. Такі комп’ютерні класи відкривають перед учасниками навчально-виховного процесу широкі можливості спілкування та використання навчального освітнього контенту.

Доступ до навчального контенту може бути забезпечений медіасервером з медіатекою від партнерів Інтел — ТМ «Розумники». Медіатека навчальних матеріалів містить у собі розробки уроків які можуть транслюватися на всі комп’ютери мережі з медіасервера. По суті – це електронні підручники (мультимедійні підручники), які завдяки мережі та потужним процесорам Інтел у компьютерах стають доступними для використання всім.

Особливої популярності набуває набір безкоштовних програмних продуктів Intel learning Series (ILS), що встановлюється на компютерну техніку із технологією Intel.

Перевагою цих програмних засобів для навчального призначення порівняно з традиційними засобами навчання є:

  • Управління класом (Classroom Management)
  • Методи інтерактивної взаємодії та колективної роботи учнів
  • Наявність зручних у використанні засобів візуалізації навчального матеріалу для природознавчих наук: статичне та динамічне представлення об’єктів, процесів, явищ, їх складових, наочне представлення закономірностей і результатів проведених експериментів, дослідів, знайдених розв’язків задач.
  • Однією з переваг ППЗ є швидкий зворотній зв’язок між користувачем і засобами ІКТ, який забезпечує реалізацію діалогу між учнем, вчителем і програмним навчальним середовищем.
  • Інформаційна безпека – додатковий безкоштовний антивірус McAfee із встроєною фільтрацією трафіка та батьківським контролем

Завдяки використанню ППЗ, навчання може здійснюватись у тому темпі, який найбільше задовольняє учнів, зробити уроки цікавими та інтерактивними, а для вчителів простими у керуванні. Поібні рішення вже довели свю ефективність при завпровадженні інноваційної моделі Е-навчання ” 1 учень- 1 комп’ютер” та інших.

Для користування продукцією Інтел обов’язкова наявність  швіидкісного інтернету, а також бажання адміністрації, вчителів, батьків та учнів навчального закладу впроваджуватти інноваційні інформаційно-коммунікаційні технології у навчально-виховному процесі.

Акції та програми:

Intel  має широкий спектр курсів, тренінгів та ресурсів для вчителів та школярів,   для викладачів та студентів виших педагогічних навчальних закладів,  які впроваджуються в УКраїні вже понад 10 років. Курси  спрямовано на ефективне впровадження ІКТ задля розвитку життевих компетентностей ХХІ століття, та підготовки молоді до життя та праці в умовах інформаційного суспільства.

Освітні курси Інтел в Україні:

  • Програма Intel «Навчання для майбутнього» (Intel Teach) – очні та дистанційні тренінги, а також Елементи цих курсів для самостійного опанування вчителями та студентами. а також керівниками в освіти www.iteach.com.ua; www.edugalaxy.intel.ru;
  • Програма Intel «Шлях до успіху» (Intel Learn) – три курси  програми для школярів та молоді 1)”Комп’ютерні технології для спільноти”, 2) “Комп’ютерні технології та майбутня професія”, 3)”Комп’ютерні технології для підприємництва”http://www.uspih.iteach.com.ua ;
  • Проект “1 учень- 1 комп,ютер” (1:1 eLearning) – тренінги щодо впровадження інноваційної моделі Е-навчання для здійснення індивідуального підходу до розвитку потенціала кожної дитини та підвищення ефективності навчально-виховного процесу;http://1to1.iteach.com.ua/
  • Програма Intel ISEF (International Science & Engineering Fair) -конкурси науково-дослідницьких робіт школярів “Intel Еко-Україна” (НЕНЦ МОН УКраїни) та “Intel Техно-Україна” (НТТУ КПІ)

В рамках вищезазначених програм проводяться тренінги, майстер-класи, форуми,  освітні академії, вебінари, конкурси, тощо.

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Про компанії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s